Am fost prezenti la RIUF 2013!

aec riuf 2013Asociația Elevilor din Constanța a participat la Târgul Internațional de Universități RIUF 2013 în calitate de partener.

Rolul prezenței noastre la RIUF a fost acela de a promova scopul și obiectivele asociației tinerilor din Constanța în mod direct prin interacțiunea cu membrii fondatori ai acesteia. De asemenea au fost impărțite flyere prin intermediul carora elevii puteau sa afle mai multe informatii si sa ne contacteze.

Prezenți la eveniment ca și reprezentanți ai  Asociației Elevilor din Constanța au fost Alexandru Bajdechi (Președinte), Farauanu Cristian George (Secretar General), Alexandru Manda (Fondator).

La acest eveniment au participat peste 2000 de elevi Constănțeni din ciclul de învățământ preuniversitar.